رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی نارنجو چگونه است؟ فروشگاه نارنجو سفارش‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی مشکلی در ارسال سفارش وجود داشته باشد هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که فرآیند پردازش کالا (ثبت خرید، تایید واریز از بانک مربوطه، تایید مالی و واحد انبار ) جزو زمان پردازش کالا حساب می‌شود.

رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش در شیراز

سفارشات در شهر شیراز توسط پیک ارسال می‌گردد و هزینه ارسال برای سفارشات بالای 300 هزار تومان به صورت رایگان است. لازم است بدانید زمان تحویل کالاها در شهر شیراز در روز کاری بعد از سفارش کالا است و به هر دلیل که کاربر در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور نداشته باشد، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر خود مشتری می‌باشد.

رویه ارسال سفارش برای سایر شهرها

برای سفارش‌های سایر شهرها، ارسال کالاها توسط شرکت ملی پست صورت می‌گیرد. پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است. در این روش ارسال، شما می‌توانید با استفاده از “شماره مرسوله پستی” که برای شما ارسال می‌شود، از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس Tracking.Post.ir مراحل تحویل سفارش خود را پیگیری نمایید.

توجه داشته باشید، در روزهای عادی، رویه ارسال سفارش مطابق با توضیحات بالا می‌باشد، اما در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت و امکان دارد طبق رویه‌ بالا صورت نگیرد.

نکته مهم در هنگام تحویل سفارش ::
مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش خود در حضور مامور پستی یا پیک و قبل از باز کردن بسته بندی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهد.