روش های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران وب‌سایت نارنجو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

# لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را به تیم پشتیبانی وب‌سایت نارنجو ارائه کند. در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با ارسال شماره کارت به تیم پشتیبان وب‌سایت نارنجو می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از وب‌سایت نارنجو، رضایت داشته و با معرفی کارت مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، وب‌سایت نارنجو مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

پرداخت کارت به کارت

در این روش کاربر بایستی وجه سفارش را به شماره کارت های اعلامی در پایین صفحه واریز و پس از آن، رسید پرداختی را به شماره درج شده در وب‌سایت نارنجو ارسال نماید. به محض تایید پرداخت توسط کارشناسان، سفارش شما وارد مرحله  آماده‌سازی و ارسال خواهد شد.